Ciekawe
160 zawodniczek i zawodników na starcie !

Prodcut Plus - SESAMISPORT wspiera sport ,a szczególnie jeśli dotyczy to najmłodszych. To wśród nich należy szukać przyszłych mistrzów  świata, następcy legendy polskiego kolarstwa Ryszarda Szurkowskiego.  W piątek 16.09.2016 odbyły się w Tanowie Podgórnym Powiatowe Mistrzostwa MTB Szkół Podstawowcyh I Gimnazjów. Organizatoerm była Gmina Tarnowo Podgórne, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Kolarski Tarnovia . Na starcie stanęła rekorodwa ilość ( 160 ! ) zawodniczek i zawodników, w różnych kategoriach wiekowych .

Każdy z uczestników otrzymał sezamki 

Walka na trasie była zacięta i niektórzy już mają zadatki na dobrego kolarza. To było widać po prawidłowej sylwetce i technice jazdy. Młodzież z okolic Tarnowa Pogórnego ( k. Poznania ), ktora chciałaby trenować kolarstwo może się zgłosić do trenera Piotra Brońskiego  kk.tarnovia.org.pl . Będzie to wspaniała sportowa przygoda.

od lewej : KK TARNOVIA > Zbigniew Derda ( master), Zbigniew Szymański ( trener ), Krzysztof Kozanecki (master ), Piotr Broński ( trener )

Rywalizację bacznie śledzili trenerzy - łowcy talentów: Kazimierz Marchewka , Biotr Broński , Zbigniew Szymański, Grzegorz Kotlarczyk i inni.

od lewej : Kazimierz Marchewka ( trener legenda ), najmłodsi kolarze KK.Tarnovia , Krzysztof Kozanecki

Bernard Broński dyrektor OSiR w Tarnowie Podgórnym tradycyjnie oddzwaniał ostatnie okrążenie.

Dla najlepszych przygotowano dyplomy i upominki

Do zobaczenie w Parku 700 -lecia w Tanowie Poddgórnym za rok 

kliknij galerię zdjęć