XVIII Wyścig Kolarski w Smochowicach

Marian Paździor po raz 18 zorganizował wyścig kolarski w Smochowicach. Patronat nad imprezą objął Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu, a głównymi nagrodami były puchary od Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka, Ryszarda Szurkowskiego i Rajmunda Gąsiorka.

Jednym ze sponsorów imprezy była też nasza firma, która przekazała dla ścigającej się młodzieży energryczne sezamki z miodem SESAMISPORT

Dla młodych kolarek i kolarzy udział w prawdziwym wyścigu kolarskim ,to wielkie przeżycie. A zdobycie miejsca na tzw. pudle i odebranie nagród z rąk Prezydenta Poznania Jacka Jaskowiaka i legendy polskiego kolarstwa Ryszarda Szurkowskiego, to może być początek wielkiej kariery sportowej. Takie wydarzenie pozostaje w pamięcie na całe życie.

Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak wręcza medale i dyplomy najmłodszym uczestnikom wyścigu.

Piękna pogoda i wspaniała sportowa atmosfera

W kategorri M70 zwyciężył Tadeusz Kubiak viceprezes Poznańskiego Towarzystwa Cyklistów

od prawej : Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak, Ryszard Szurkowski, Krzysztof Kozanecki, Bogusław Malke. Oni startowali w wyścigu VIP-ów.

W kategorii VIP zwyciężył Roman Kuster ( szef poznańskiej policji ) , drugie miejsce zajął Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak, a trzecie legenda polskiego kolarstwa Ryszard Szurkowski .

kliknij galerię zdjęć